جستجو
درهم امارات
دسته‌بندی کالاها
  Menu Close

  آون تستر شیائومی مدل Deerma Oven EO101S

  بر روی دستگاه دو دکمه چرخشی و مدرج قرار گرفته که دکمه بالایی وظیفه تنظیم دمای آون تستر شیائومی مدل Deerma Electric Oven را از 100 تا 300 درجه داشته، در حالی که دکمه پایینی تایمر محصول را به کار می‌اندازد.
  شناسه کالا در انبار: DHOXI-128
  دسترسی: در انبار
  280.00 د.إ.‏
  i h
  ارسال به
  *
  *
  روش ارسال
  نام
  تخمین تحویل کالا
  قیمت
  روش حمل و نقلی وجود ندارد

  آون تستر شیائومی مدل Deerma Electric Oven یکی از پرکاربرد ترین وسایل آشپزخانه است، که شما می‌توانید به وسیله آن نان را برشته و تست کنید. در عین حال یک نسخه مینیاتوری از اجاق گاز نیز در اختیار دارید که کارهای کوتاه مدت و ساده ی فر را نیز انجام می‌دهد و انرژی کمتری مصرف می کند. اگر شما شخصی هستید که مهمانی های شبانه و دورهمی های بسیاری برگزار می کنید، متوجه خواهید شد که داشتن یک فر به تنهایی برای برگزاری این مراسمات کافی نیست. باید منتظر بمانید تا یک غذا کاملاً آماده شود، دوباره تنظیمات فر خود را اعمال کرده و منتظر بمانید تا غذای بعدی پخته شود. مطمئناً همه ما دوست داریم یک فر دوقولو داشته باشیم، اما این راه ممکن است مقرون به صرفه نباشد. در اینجا وجود یک وسیله کمکی برای شما بسیار مفید است. به همین جهت آون تستر بهترین گزینه و شاید اقتصادی ترین راه برای شما خواهد بود.

  بسیاری از آپارتمان ها امکان دسترسی به فر را ندارند، مثلا لوله کشی گاز مناسبی نداشته و یا فضای مناسبی برای استقرار فر در آشپزخانه خود ندارند، در این حالت آون تستر شیائومی مدل Deerma Electric Oven  کارایی خود را به نمایش می‌گذارد. اگر جزء آن دسته از افراد هستید که زیاد شیرینی می‌پزید، متوجه خواهید شد که فر شما قابلیت طبخ این شیرینی ها را به صورت همزمان ندارد. بنابراین در این حالت می توانید از آون توستر به عنوان یک وسیله کمکی استفاده کنید، در این حالت در وقت تان نیز صرفه جویی می‌شود و اگر دوست دارید شیرینی های شما همیشه داغ و تازه باشد بازهم جای خالی این دستگاه در منزل شما حس می شود.

  طراحی و ظاهر

  طرز زندگی امروزی روز به روز سریع تر شده و در حالی که امکانات و فناوری های موجود دائماً در پیشرفت هستند، فضای زندگی های شهری رفته رفته کوچک تر می‌شود. این روزها در اکثر خانه ها و به طور مشخص آشپزخانه ها محدودیت فضا وجود دارد که گاهی مجبوریم بین چند دستگاه که عملکرد نسبتاً مشابه دارند یکی را انتخاب کنیم. مثلاً قرار دادن یک فر توکار و یا جدا در یک آشپزخانه فشرده چندان بهینه به نظر نمی‌رسد. همچنین با وجود پیشرفت ها و کوچک شدن بسیاری از مایکروویوها، همچنان ابعاد بزرگی داشته و فضای آشپزخانه تان را اشغال خواهد کرد. از این رو Electric Oven ایده آل ترین جایگزین این ابزار است.

  از نظر طراحی آون تستر درما بسیار شبیه به یک مینی مایکروویو بوده که ویژگی های ظاهری بسیار مشابهی به آن ها دارد. این محصول در ابعاد 20.2 × 28 × 35 سانتی متر به تولید رسیده و همان طور که پیش تر گفته شده، کاملاً متناسب با آشپزخانه هایی در نظر گرفته شده که با کمبود جا مواجه اند. بدنه دستگاه تماماً به رنگ سفید یا صورتی بوده و در تعداد کمی از المان های آن رنگ قرمز نیز به چشم می‌خورد که از مشخصات ظاهری محصولات این برند است.

  Deerma Oven Toaster حاصل همکاری شرکت درما با کمپانی شیائومی بوده که به عنوان یکی از زیر مجموعه های این غول محصولات چینی در زمینه طراحی و تولید محصولات خانگی تخصص دارد. در ساخت بدنه خارجی دستگاه شاهد استفاده از ورق سرد هستیم. ورق سرد اصطلاح تجاری این نوع فلز بوده که به دلیل کیفیت ظاهری مناسب اکثر کاربرد این ورق ها در کارهای مربوط به ظاهر لوازم الکتریکی خانگی می‌باشد. با این حال، در داخل دستگاه، ورق گالوانیزه به کار رفته که ترکیبی از فولاد و آهن می باشد و با روی پوشش داده شده است. این ماده با تغییر دما و در شرایط مختلف فیزیکی دچار خوردگی و در نهایت تضعیف و فروریختن نمی‌شود. همچنین به این دلیل که گرمای حاصله از دستگاه آب موجود در مواد غذایی را تبخیر کرده، خواص این ورق دستگاه را در برابر رطوبت کاملاً مصون کرده و دچار زنگ زدگی نیز نخواهد شدهمچنین یک چراغ قرمز رنگ در پایین دستگاه تعبیه شده به عنوان هشدار دهنده عمل می‌کند تا در مواقعی که دستگاه مشغول به کار است، به اشتباه درب آن را باز نکنید.